Průvodkyně proměnou

(Make up, fashion style and beauty)

Jana Coufalová má za sebou jednak klasické vzdělání na VŠ v oboru pedagogiky, psychologie, ale také studium vizáže a líčení v Make up institut a také celoroční školu Táni Havlíčkové Octo codes.

Je ženou, kterou zajímá móda, styl, krása a ženská duše a proto se rozhodla propojit tyto obory do jednoho a věnovat se tomuto tématu profesně.

Pracuje s bio kosmetikou ZUII, Inlight a Havlíkova přírodní apotéka. Miluje čistotu, jemnost, pečlivost, kvalitu a hravost. V souladu s těmito hodnotami přistupuje i ke své práci.


Jana Coufalová

Podporuji návrat k ženské kráse

Vnímám tvou krásu a ráda tě provedu proměnou

V Jinovém světě dopřávám ženám péči o jejich krásu a jedinečnost. Po studiu na make up institutu a metody Octo codes jsem se nechala inspirovat a rozhodla jsem se využít těchto znalostí k vlastnímu stylu práce s klientkou. Najdeme spolu tři základní styly, které sladíme s tou jedinečnou potřebou a originalitou. Tvému stylu nekladu žádné hranice, omezení ani svazující pravidla. Vždy ti naslouchám a ladím se na tvé potřeby. Jsem tu pro tebe.

 • 1

  Osobní konzultace - fashion styl

  Nabízím ti osobní konzultaci, při které společně objevíme tvůj originální a osobitý styl v oblékání. Doprovodím tě na nákupy, pomohu ti probrat šatník a zkombinovat tvé stávající oblečení.
 • 2

  Osobní konzultace - péče o pleť

  Nabízím ti osobní konzultaci, při které ti pomohu najít péči o pleť, která bude vyhovovat požadavkům tvé pleti. Prodávám kosmetiku ZUII a Inlight.
 • 3

  Osobní konzultace - make up and style

  Nabízím ti osobní konzultaci, při které společně objevíme tvůj originální a osobitý styl v líčení. Prodávám kosmetiku ZUII a Inlight.
 • 4

  Osobní konzultace - šperky Piere lang

  Nabízím ti osobní konzultaci, při které společně objevíme tvůj originální a osobitý styl šperků a jejich využití. Šperky si u mě můžeš také zakoupit.

Miluji ženu krášlit a zároveň o ni pečovat.

Nechci měnit osobnost ženy, podporuji a zvýrazňuji její přirozenou krásu.


Fashion konzulatace
1.600 Kč
až 3 hodiny
Doprovod na nákupy
1.600 Kč
až 3 hodiny

Ceny konzultací jsou individuální, napište mi a domluvíme se spolu na nejlepší variantě

Zuii je první certifikovaná biokosmetika, která nabízí všechny nejoblíbenější výrobky pro líčení pleti, očí i rtů v nejvyšší biokvalitě. Jako jediná biokosmetika nabízí Zuii stejně pestrou škálu výrobků k líčení jako má běžná dekorativní kosmetika. Velkou popularitu si okamžitě získal voňavý make-up, který krásně sjednotí barvu pleti, hydratuje ji celý den a v kombinaci s pudrem dodávají tváři sametový efekt. Zuii ohromuje širokou škálou výrazných barev u očních stínů a rtěnek, které navíc nádherně voní po růžích. Vybrat si můžete s mnoha variant rozjasňovačů, lesků na rty či tvářenek, v segmentu najdete také tužky na oči, rty či zakrytí nedostatků pleti, vyzdvihnout lze především tužku na obočí, jejíž barvy a především unikátní tvar ocenila řada vizážistů.  

ZUII Organic

Dekorativní biokosmetika Zuii Organic se vyrábí ručně v Austrálii. Všechny produkty Zuii jsou minimálně z 95 % složené z  květin a jejich výtažků certifikovaných v biokvalitě. Jako další přísady jsou při výrobě Zuii použity ty nejkvalitnější esenciální oleje, vitamíny a minerály. Naprostou samozřejmostí dekorativních výrobků Zuii je, že neobsahují žádné chemické látky z ropy, parabeny, mastek, geneticky modifikované složky ani konzervační látky.

Zuii dovedla zásady ekologie a přírodní kosmetiky k dokonalosti a poskytuje ženám jedinečnou možnost zkrášlit svou tvář pomocí líčení, které léčí.     

V  složení produktů Zuii najdete tradiční kosmetické stálice známé svými blahodárnými účinky a používané již tisíce let k nejluxusnější péči o pleť a k ošetření a hojení celé škály kožních problémů - květy damašské růže, jasmínu, heřmánku, aloe vera, výtažky z květů nebo semen (mrkev, pelargonie, přeslička, kopřiva), ricinový olej a další.

Všechny použité přísady podléhají bio certifikaci podle přísných australských norem. Ženy, které pečují o své zdraví, už při líčení nemusí slevovat ze svých zásad a vystavovat se vlivu zdraví škodlivých látek. 

Biokosmetika Zuii – už žádné kompromisy, noste květy na své tváři!