21 dní pro tvou krásu

Dovol zářit svojí vnitřní i vnější kráse a jedinečnosti! 

21 denní emailový program na podporu projevení tvojí vnitřní i vnější krásy

Ve 21 dnech tě čeká:

 • 2x denně email s podporou a rituály pro každý den (tj. 42 emailů plných podpory, laskavé péče, inspirace a akce)
 • občasná podpůrná SMS, která tě překvapí a podpoří zároveň 🙂 Už ti někdy přes den udělal někdo radost a napsal ti, jak úžasná jsi?? 🙂 My ti tvojí jedinečnost budeme připomínat na každém kroku!
 • online deník pro vedení tvého růstu
 • 3 dvacetiminutová videa od každé z nás:
  • Jak se rodí královna - Hana Moneam
  • Jak pečovat o svou krásu  - Jana Coufalová
  • Jak chránit svojí energii - Zlata Hnátová
 • uzavřená FB skupina pro sdílení a dotazy

Co ti to přinese:

 • láska k sobě a svému tělu
 • zvýšení radosti a dobrého pocitu
 • tvoje krása bude vyzařovat do celého světa
 • budeš mít více úsměvu na tváři
 • více spokojenosti a klidu na duši
 • poznáš sílu vzájemné podpory silných žen
 • naučíš se oceňovat svoje dary
 • zvýšíš svoje sebevědomí
 • naučíš se vnímat svojí krásu
 • dozvíš se, jak ochránit svoje naladění v negativní společnosti
 • načerpáš spoustu inspirace
 • budeš se cítit svěže, sebevědomě, krásně, opečovávaně, sexy, milovaně a ŽENSKY 🙂

 Nastal čas dát pozornost sama sobě! Opečovat a zvýraznit svojí vnitřní i vnější krásu.

Emailový program 21 dní pro tvou krásu funguje ONLINE! Stačí mít emailovou adresu a chuť vyživovat svojí krásu.

Přihlásit se můžeš kdykoli a tento program je tu pro tebe za částku 690 Kč.

ANO! Čteš správně, žádná nula navíc nechybí. Je to "pouze" 690 Kč, investice do tvé krásy a záře. Chceme tě podpořit na tvé cestě a rozhodně bychom tě nechtěly odrazovat zbytečně vysokou cenou. 

 ♥ ♥ DÁREK PRO TEBE A TVOJÍ NEJMILEJŠÍ! ♥ ♥

 • Každá přihláška vyplněná do neděle 23.4. dostane navíc ještě jeden přístup (zcela zdarma) k emailovému programu a veškeré podpoře (pro tvojí kamarádku, maminku, dceru, kolegyni...)
 • Prvních 15 žen dostane malou pozornost, poštou ti pošleme dárek od nás tří. Ptáš se co to je? Překvapení! (PS. Máme rády online vzdělávání a podporu, ale víme, že "dárek v ruce" je ještě lepší. Chceme tě maximálně podpořit a rozzářit tvojí krásu jak jen to jde!

 

0

 Přihlášku vyplňujte zde:

Během 21 dní tě bude doprovázet: 

Hana Moneam

Hair and soul

Před pár lety jsem se cítila neviditelná, nemilovaná, nepotřebná a netalentovaná. Neměla jsem ráda ani sebe, ani svůj život. Byla jsem zklamaná, uzavřená a osamocená. Ale jednoho dne jsem uvěřila, že to všechno může být úplně jinak... v ten den jsem se znovu narodila!

Jana Coufalová

Fashion and soul

Život je především krásný a jedinečný. Sama jsem prošla vzlety a pády, ale díky všemu, co jsem prožila, jsem tím, kým jsem. Nic není špatně, vše je dobře. I když se cítíme v průběhu života kolikrát sami, nejsme. Uvědomila jsem si, že je důležité být přirozeně tím, kým se cítíme být. Bez masek a falešných her. Milovat se takové, jaké jsme, ve své jedinečnosti a kráse. 

Zlata Hnátová

Coaching and soul

Dříve jsem si myslela, že úspěch a štěstí je jen pro vyvolené a že krásná a bohatá se musím narodit. Jsem ráda, že tento velký mýtus již do mé reality nepatří a já vím, jak se můžu každý den cítit skvěle a užívat si život plnými doušky naším ženským způsobem.

Co o nás říkají?

Hana Moneam

... a Jinový svět

Haloooo, Haloooo, všechny ženy! :o) určitě zajděte do Jinového světa k Hance pro účes! Já jsem se tam jako jangová žena nejprve bála jít :o), ale Hanka se do člověka nacítí a prostě udělá účes na míru - třeba i pro mou divočejší duši a temperament :o). Jo a navíc si ještě příjemně pokecáte - a to ne žádné vzduchoprázdné blabla, ale určitě to bude trasformační setkání nejenom s novým účesem :o))) tak šup šup, ať jste ještě krásnější - na duši i "zvenčí"! :o))...konec hlášení :o)

Lucie TajcmanováProfesorka

Hani, obrovské děkuji za vytvoření tak krásného místa pro ženy a naše společné sdílení, tvoření. Jinový svět je nejen péčí o náš zevnějšek, ale také úžasná terapie pro ženskou duši. Děkuji za vytvoření prostoru, času a propojování. Myslím, že každá žena by měla do "jináče" zajít zrelaxovat preventivně každý týden 😃 Na našem setkání jsem si opět uvědomila, jak úžasné, podpůrné, hojivé i energizující a produktivní je společenství vědomých žen. Věřím, že se jako ženy potřebujeme znovu naučit být spolu, objevovat sílu ženské energie, vzájemné spolupráce a podpory. K tomu je Jinový svět jako stvořený.

Michaela SoukupováNLP koučka/www.misasoukupova.cz

Haničko, sluníčko, tys měla včera svátek. Přeji Ti všechno nejlepší a ať stále tak záříš a vše se daří a kvete jak má. 🙂 Za sebe můžu říct, že mám svátek pokaždé, když vejdu do Jinového světa. 🙂 Je to tak obohacující pocit jen vejít, být, snít, patřit tam a tvořit. Za to velký dík. A krásně si to tam žije svým životem. Miluju to tam. Jsem vděčná životu, ze mi umožnil Tě potkat a já jsem se ocitla ve správnou dobu na správném míste. Děkuju. Mám Tě moc ráda.

Alenka Indrákováprodavačka

Ahoj Haničko, ráda bych Ti chtěla poděkovat za tvoje mejly, které mě provází na mojí cestě "k sobě". Ale film Proměna, na který si mi poslal odkaz je něco tak úžasného, čistého, pravdivého, že mě to opravdu velmi zasáhlo. Bylo mi jako bych si pomaličku rozpomínala na něco, co už dávno vím. Zatím jsem ho viděla jen jednou, ale už teď ho chci vidět zas a zas a vstřebat do sebe vše, co je tam řečeno. Díky. Krásný den Ti přeje Pavlína

Pavlína

Milá Hanko, děkuji za krásné synchronicity a potvrzení mého obratu dovnitř, k sobě samé, sebepřijetí a sebelásce... jsou to témata, kterými nyní uvnitř žiju a nalézám svou opravdovost ve spleti všech pravidel a domněnek, jež jsem za léta posbírala... Očistit sebe sama od nánosu přizpůsobování a milovat se taková, jaká jsem právě teď v tuto chvíli 🙂 A také děkuji za inspirační videa, oba filmy se mne dotkly hluboko v srdci...Stejně jako Tvá videa, která jsem také shlédla s obdivem k Tvé odvaze být viděna a slyšena druhými, s úctou k Tvé cestě, láskyplnému pochopení a sebepřijetí... Před dvěma měsíci jsem si uvědomila svůj program "neviditelnosti", jak velmi se obávám být vidět a tím strachem si přímo zastavuji proud energie radosti, lehkosti, požehnání a hojnosti ve svém životě, a tak jsem se rozhodla jej vymazávat, má to své tempo a rychlost, ale děje se to :-)...Nebýt tohoto posunu, napsala bych tento mail pouze ve své hlavě a k Tobě by se nikdy nedostal... Jsem ze srdce ráda, že Ti mohu takto skutečně poděkovat a popřát dny plné zázraků lidského života a energie pro všechny Tvé další nápady... S láskou a úctou... Iva

Iva

Milá Hano, moc Vám děkuji za skvělé video, to jsem opravdu potřebovala slyšet. Bez mučení se přiznám, že je pro mě velice těžké své tělo přijmout takové jaké v momentální chvíli je. V mém okolí jsou lidé, kteří mé stížnosti na něj nechápou. Asi fakt se vidím moc kritickýma očima. Na mé oznámení, že jsem začala cvičit jsou reakce mého okolí většinou nechápavé, že přece já taková laňka cvičit nemusím. Že vypadám dobře. No, je to těžké to se přiznám, zvláště po tom, když občas zhřeším s něčím sladkým... Budu se těšit na další Vaše lekce. Přeji krásnou neděli. S přátelským pozdravem Martina B. 🙂

Martina

Zlata Hnátová

Zlata je jedna z nejúžasnějších žen, které jsem měla tu čest na své Cestě potkat a poznat blíže. Naše "volánky" mě vždy něčím inspirují. Jako správné koučky si dáváme úkoly na daný týden, které plníme a které nás posouvají v mnoha oblastech života dále. 🙂 Děkuji, že mi pomáháš a že jsi mi vstoupila do života. Přeji Ti, ať jsi šťastná a spokojená a ať máš mnoho spokojených klientů. 🙂

Jana CzernekováKoučka/www.jana-czernekova.cz

I když Zlata muže působit jemným a dívčím dojmem, uvnitř cítíte sílu. Takovou tu nenásilnou, milou a okouzlující. Přes svoje mládí má spoustu zkušenosti se seberozvojovými programy a dokáže jasně odlišit, co ji to dalo, nebo pro koho je co vhodné. Zlata jde za kvalitou a hloubkou, kterou především nabízí ona sama, ať již v soukromí nebo profesně.

Jitka TůmováPrávnička

Jana Coufalová

Jana je neuvěřitelně inspirativní a milou ženou, která dokáže společně s klientkou/klientem najít přesný typ osobnosti, kterou daný člověk je. Benefitem je, že najdete přesně to, kdo jste vy a v čem se cítíte dobře. Následné probrání šatníku a společné nákupy jsou s Janou za odměnu, neboť se již netrápíte tím, co je pro Vás dobré či nikoli. S čím si nejste schopni sami poradit v rámci výběru vhodné kombinace oblečení, a i z jakéhokoli citového důvodu se rozloučit, Jana velmi profesionálně a mile pomůže. Já sama jsem našla svou romantickou duši a přijala ji za své. Změnila jsem šatník „černé šaty korporátní úřednice“ na květinové lehké vzory. Vzhledem jsem omládla o dobrých deset let, což mi nejvíce potvrdilo mé okolí. Cítím se báječně - konečně ve své kůži a ráno mi nedělá problém sáhnout po tom správném kousku hned na první dobrou. Jako bonus do mého života vstoupil můj ideální partner, který by se bez změny šatníku neobjevil. Korporátní úřednice mu totiž nic neříkají. Jany služba mi do života přinesla víc, než jsem na začátku doufala.

Simona Ročková​Průvodkyně ve světě financí/www.inbcz.cz

Pro​č​ jsem si p​řed​ ​č​asem sednul s profi m​ódní​ kou​č​kou? Proto​ž​e: 1) Jana Coufalová v​í​, ​že​ ka​ž​d​ý​ m​á​ jinou energii​, ​a proto ka​ždému​ ​slu​š​í n​ě​co jin​é​ho, ale hlavn​ě​, že ka​ždý ​se v něčem jiném c​ítí ​dob​ř​e. 2) Kdy​ž​ dob​ř​e vypad​á​te, zvy​š​uje to dobr​ý​ pocit a sebev​ě​dom​í​. 3) Vzhled na ​ú​rovni p​ř​itahuje ​ú​sp​ě​ch. 4) Hezk​ý​ vzhled p​ř​itahuje hezk​é​ lidi a v​ě​ci kolem. 5) Ukazuji t​í​m okol​í​, ​ž​e si jich v​ážíim, ​ž​e se m​ůž​ou d​í​vat na n​ě​co hezk​é​ho. Samozř​ejm​ě​ ale plat​í​, ​ž​e to uvnit​ř​ je nejd​ů​le​ž​it​ě​j​š​í a hezky vypadaj​ící​ osoba bez du​š​e a vnit​ř​n​í​ integrity je k ni​č​emu. Jana Coufalová je super ​ž​ena s velkym ​Ž​, kter​á​ mi moc pomohla ne jen s obl​éká​n​í​m, ale na to v​á​zouc​í​ se osobnostn​í​m profilem, vysv​ě​tlen​í​m, jak se lidi li​ší podle vlastni energie, jak jednaj​í​, jak se chovaj​í​, a co je motivuje. Tak​ž​e kdo by cht​ě​l poradit a naj​í​t to svoje, aby se c​í​til dob​ř​e, nezn​á​m nikoho lep​šíiho. No a kdo chce jen prohrabat ​š​atn​í​k, nebo chlap​i​, stejn​ě​ jako m​ě​, nebav​í​ nakupovat, tak Jana v​í​, po ​č​em s​á​hnout a v ​č​em se budete c​í​tit dobre​.

Vojtěch Stehnohttp://www.foreigners.cz

Právě teď je ta pravá chvíle!