Pětidílný videoseriál - Správná péče o vlasy

Jak na každodenní úpravu vlasů zdravým a šetrným způsobem zjistíte v několika krátkých videích naší profi kadeřnice Hanky.

Pětidílný miniseriál Správná péče o vlasy obsahuje:

 • 1

  První díl: Mytí vlasů

  Jak si je správně mýt, jak používat vodu, šampón a kondicionér. Jakým nejčastějším chybám se vyvarovat, abyste svoje vlasy zbytečně neničila a nezatěžovala. Jak dělat každodenní rutinu, abyste vlasy opečovala zdravě a přirozeně.
 • 2

  Druhý díl: Foukání

  Čemu se při vysoušení vlasů vyvarovat a jak to dělat správně, aby vlasy byly po foukání lesklé a uhlazené. Konec krepatým vlasům po fénování. Kdy používat studený vzduch na fénu. Jak pracovat s kartáčem a jak vlasy tvarovat.
 • 3

  Třetí díl: Styling

  Jak používat styling, aby vlasy nebyly zatížené a splihlé. Jak nanášet tužidlo.. Jak si udělat rychlé plážové vlny. Jak vlasy krásně uhladit, ale zároveň vyživit.
 • 4

  Čtvrtý díl: Vlasová kúra

  Nadstandardní vlasová péče, která dodá potřebou výživu vašim vlasům. Jak správně postupovat, jak dlouho ji aplikovat a proč je to tak vůbec důležité.
 • 5

  Pátý díl: Vlasová bio kosmetika

  Proč dát přednost BIO kosmetice před klasickou komerční. Jde to i bez chemie i u kadeřníka? Už nejen jsou nejen bio potraviny, ale i vlasová bio kosmetika.
 • Bonusový dárek

  60 min. webinář s odpovědmi na vaše nejčastější dotazy týkající se správné péče o vlasy

Pětidílný miniseriál Správná péče o vlasy je online! Dostupný vždy.

Stačí mít emailovou adresu, kam ti můžeme zaslat odkaz ke sledování.

 

Cena:

0

Objednávka:

Pětidílným seriálem tě provede jeho autorka:

Hana Moneam

Hana Moneam

Hair stylist - senior a průvodkyně proměnou

Hanka má za sebou 14-ti letou praxi ve vlastním salonu na Vysočině a byla 5 let součástí SCHWARZKOPF týmu školitelů v Praze. Pomůže ti najít a vytvořit tvůj osobitý hair style a co víc, ráda tě provede proměnou. Umí nejen vytvořit účes na míru, ale také si popovídat s tvou duší. Díky všem svým životním zkušenostem, pádům i vzletům, Tě dokáže nesoudit, pochopit, podpořit nebo nakopnout k tomu, aby jsi opustila to, co Ti přestalo sloužit. Ráda přináší praktická řešení a nepodléhá nesmyslným módním trendům a vlnám.

Co o Hance říkají:

Haloooo, Haloooo, všechny ženy! :o) určitě zajděte do Jinového světa k Hance pro účes! Já jsem se tam jako jangová žena nejprve bála jít :o), ale Hanka se do člověka nacítí a prostě udělá účes na míru - třeba i pro mou divočejší duši a temperament :o). Jo a navíc si ještě příjemně pokecáte - a to ne žádné vzduchoprázdné blabla, ale určitě to bude trasformační setkání nejenom s novým účesem :o))) tak šup šup, ať jste ještě krásnější - na duši i "zvenčí"! :o))...konec hlášení :o)

Lucie TajcmanováProfesorka

Hani, obrovské děkuji za vytvoření tak krásného místa pro ženy a naše společné sdílení, tvoření. Jinový svět je nejen péčí o náš zevnějšek, ale také úžasná terapie pro ženskou duši. Děkuji za vytvoření prostoru, času a propojování. Myslím, že každá žena by měla do "jináče" zajít zrelaxovat preventivně každý týden 😃 Na našem setkání jsem si opět uvědomila, jak úžasné, podpůrné, hojivé i energizující a produktivní je společenství vědomých žen. Věřím, že se jako ženy potřebujeme znovu naučit být spolu, objevovat sílu ženské energie, vzájemné spolupráce a podpory. K tomu je Jinový svět jako stvořený.

Michaela SoukupováNLP koučka/www.misasoukupova.cz

Haničko, sluníčko, tys měla včera svátek. Přeji Ti všechno nejlepší a ať stále tak záříš a vše se daří a kvete jak má. 🙂 Za sebe můžu říct, že mám svátek pokaždé, když vejdu do Jinového světa. 🙂 Je to tak obohacující pocit jen vejít, být, snít, patřit tam a tvořit. Za to velký dík. A krásně si to tam žije svým životem. Miluju to tam. Jsem vděčná životu, ze mi umožnil Tě potkat a já jsem se ocitla ve správnou dobu na správném míste. Děkuju. Mám Tě moc ráda.

Alenka Indrákováprodavačka

Právě teď je ta pravá chvíle!

Tvoje vlásky si zaslouží správnou péči.