Živé vysílání webináře v neděli 19. 2. od 19:00

Laskavá fúrie

Jak říct co si myslím, co chci a potřebuji láskyplně a uctivě. Jak být průbojnějších v okamžiku, kdy tě to podpoří. Jak se nebát říct, co si myslím. Jaký skrytý přínos má vztek pro náš život.

webinářem vás bude provázet:

Trio Jinového světa

Jana, Hanka a Zlata vás provedou hodinu a půl dlouhým webinářem. Nejprve pro vás vyzpovídáme naše hosty, ženy, které považujeme za velice inspirativní pro téma Laskavé fúrie. Zeptáme se jich na to, co může pomoct ženám, aby projevily to, co si skutečně myslí, nebo vyjádřily to, co chtějí, i když se to může zdát jejich okolí sobecké. Taky se zeptáme na tipy, jak najít harmonii mezi tím, kdy je žena moc hodná nebo naopak kdy má drsnou slupku a chová se nadřazeně a jakou roli v tom všem hraje vztek a naše vnitřní fúrie.

na webináři vystoupí jako hosté:

Lucie Kolaříková

Psycholožka, terapeutka, autorka Učebnice sebelásky, audio nahrávek, online programů a prožitkových seminářů. Věnuje se tématům hlubokého sebepřijetí, léčení stresu a strachu, léčení vnitřního dítěte. Je v očekávání a na své první dítě se moc těší.

http://luckakolarikova.cz/

Lucie Burdová

Matka 4 dětí, intuitivní instruktorka a animátorka pro děti a dospělé, moderátorka, laická poradkyně a herečka v o.s. Dlouhá cesta v představení Budu všude kolem tebe v Divadle Kampa, průvodkyně a inspirátorka, jak být věrná sama sobě, svým hodnotám a svým talentům a žít tak naplněný a šťastný život nehledě na to, co nás v životě potkalo, vědoma si drahocenného času každé ženy, hledá způsoby, jak ušetřit čas a najít vše co potřebujeme pro své tělo i duši na jednom místě. 

http://www.primazumba.cz/http://www.dlouhacesta.cz/

 

Máš nějaké otázky na naše hosty? Napiš otázku do komentářů: