Workshopy na téma:

 Přírodní péče o vlasy a psychologie účesu

Stále tápeš v informacích, jak si nabarvit, umýt a upravit vlasy za použití přírodních produktů? 

 • Nechceš už používat chemickou barvu, ale na druhou stranu toužíš po "barevných" vlasech?
 • Slyšela jsi o kouzle a přínosu henny, ale informace jsou zmatečné, a každý říká něco jiného? Nedokážeš se zorientovat v tématu přírodního barvení? Co to je a co naopak není přírodní barva?
 • Chceš dodat vlasům jen lesk a zůstat plavá blond, nebo být naopak zářivě měděná až do červena, případně potřebuješ zakrýt první šediny, nebo toužíš mít temně tmavou, čokoládově hnědou barvu? 
 • Chceš se naučit pečovat o vlasy s pomocí čistě přírodních produktů a zcela vynechat komerční produkty jak na mytí, tak na péči, či dokonce vlasový styling? Zajímá tě tzv. NO POO metoda?
 • U použití kartáče a fénu máš pocit, že si zauzluješ ruce? Žehličkou na vlasy si spálíš ucho a nebo si myslíš, že ti spálí vlasy?
 • Když použiješ styling jsi ulepená, když ho nepoužiješ, jsi splihlá?
 • Vlasy se ti v koncích lámou a jsou přesušené a u hlavy mastí a jsou bez objemu?

 

Pak jsi tu správně!

Vyber si z naší nabídky, přijď k nám na workshop a najdi odpovědi na svoje otázky. 

Co se na našich workshopech naučíš?

Na téma vlasy:

 • naučíš se, jak se co nejlépe a nejefektivněji barvit hennou, indigem a cassií
 • zjistíš, co všechno tyto rostlinné barvy umí a co neumí
 • dozvíš se triky a tipy, které fungují v barvení rostlinnými barvami
 • zbavíš se strachu, předsudků a nesmyslných fám, které všude kolují
 • rozkryješ, co se ukrývá za tím, jaký účes sis zvolila a jak ti tato volba může pomoct či uškodit
 • začneš lépe rozumět ostatním ženám a naučíš se odhadnout, jako "řečí" bude mluvit žena, se kterou ses setkala a chceš s ní efektivněji komunikovat
 • pochopíš, jak vlastně funguje mytí vlasů a budeš si umět vybrat svůj způsob
 • objevíš kouzlo přírodní péče o vlasy, jak vlasy hydratovat a jak o ně pečovat
 • a v neposlední řadě od nás dostaneš tipy na přírodní styling.

A navíc ještě:

 • jak se opečovat se, zrelaxovat se a cítit se opravdu žensky,
 • odhalit, co děláš špatně a jakých chyb se vyvarovat v péči o vlasy a při barvení přírodními barvami,
 • možnost konzultovat s námi, co jsi doposud používala a praktikovala a jak to dělat správně.

Informace k workshopu:

Celkem máme 4 druhy workshopů o vlasech:

 1. Co ukrýváme za vlasy? V tomto workshopu se dozvíte prvky psychologie a typologie, jaké volíme jak při střihu, tak i při barvení vlasů. Dozvíte se, co o vás i o ostatních vypovídá to, jaký jste si zvolily účes a jak můžete vědomě do svého života zařadit strategii výběru svého účesu. Co vám přinese změna účesu a proč je důležité vědět, co svým vzhledem vyzařujete navenek.
 2. Mytí a péče o vlasy.  V tomto workshopu se dozvíte základ, abyste se mohly rozhodnout zda a proč vůbec začít s no poo metodou. Jakým způsobem a jakými přípravky si máte vlasy umývat, aby byly krásné a zdravé. Jakou péči jim věnovat a kdy poznáte, co potřebují. Dostanete konkrétní tipy na přípravky a metody a také si v salonu budete moci vyzkoušet a zakoupit vzorky například bylinných prášků či olejů, které k této metodě potřebujete.
 3. Rituální barvení hennou.  A také ostatními rostlinnými barvami, jako je indigo a cassia. Dozvíte se nejlepší postupy, přesné návody na použití, aby vaše barvení bylo efektivní a vlasům prospěšné. Jako bonus si budete moci odnést vzorek henny, indiga či cassie, případně si ji rovnou v salonu zakoupit. Přineste si také vzorek vlasů, které seberete doma z vašeho kartáče a vyzkoušíte si, jak by vaše vlasy s hennou či jinou rostlinnou barvou vypadaly. Nekupujte zajíce v pytli, vsaďte na jistotu! Můžete potom experimentovat s radostí a větším klidem, protože budete vědět, co děláte.
 4. Proč a jak si mám foukat vlasy? No a v neposlední řadě se dozvíte proč a jak si máte vlastně foukat vlasy. Opět se dozvíte přesný postup a tipy na nejefektivnější způsob foukání, právě vašich, vlasů. Povíme si o důvodech česání nebo nečesání vlasů a naučíte se jednoduché triky, které vám zaručí, že vaše vlasy budou lesklé, zdravé a jednoduše krásné! 

Termíny: vypisujeme postupně, v případě zájmu pošlete přihlašovací formulář a potvrďte téma a datum.

Vaše místo bude rezervované po odeslání zálohy 100,- na číslo účtu: 19-7751990297/0100

Čas trvání workshopu: 2 - 3 hodiny,

na vaše přání může workshop probíhat v dopoledních i odpoledních hodinách

Místo: Jinový svět, Varšavská 22 - Praha

Počet účastnic: od min 3 do max 9 žen

Cena: 499 Kč 

Přihláška 

Středa 7.2.2018 v 17.00

Téma 1 : Co ukrýváme za vlasy?

Termín si prosím ověřte posláním formuláře, odpovíme vám osobně, mějte prosím trpělivost.

Workshopy tě bude provázet:

Hana Moneam

Hana Moneam

hair stylist - senior

Hanka pracuje jako kadeřnice od roku 2000, má za sebou 5-ti leté působení ve školícím týmu firmy SCHWARZKOPF, naprosto unikátní začátek a zrod salonu Jinový svět v Praze a několikaleté studium přírodních metod a přípravků. Vytvořila svůj vlastní osobitý styl a filozofii v péči o vlasy, který obsahuje jak celostní přístup a přírodní přípravky, tak i prvky psychologie a typologie osobnosti. Ráda přináší praktická řešení a nepodléhá nesmyslným módním trendům a vlnám.

Co o službách Jinového světa říkají ženy, které je již vyzkoušely:

Napsat, že Jinový svět je prostředí plné lásky, je málo. Je to misto, kde z "obyčejného" slova láska, se stává slovo zahrnující péči, porozumění, bezpodmínečnost, podporu, ženskost, radost ze života a naplnění. Z celého srdce děkuji za Jinový svět - změnil mi život.

Helena P.

Pohodový zážitek pokaždé a nové naladěné vlásky jsou zaručené! Navíc eko barvy potěší dvojnásob!!

Vendy H.

Jinový svět je prostředí plné péče a <3 <3 <3 důvěry, veselosti a všeho, co si dovolíte prožít bez zábran :) :) :) Děkujuuu všem :)

Markéta O.

Úžasné, skvělé, báječné, božííííí místečko pro regeneraci a podporu ženské duše i těla...jsem nepřekonatelně vděčná, že jsem měla tu čest toto kouzelné místo s těmito kouzelnými ženami zažít...jste prostě NEEEEEEEEJ <3

Markéta P.

Blahodárné místo pro ženskou duši i tělo 🙂

Aneta P.