Víme, jaké to je, cítit se špatně a víme také, jaké to je, cítit se dobře. Obojí je zvyk, který se dá změnit. Záleží na tom, čemu se aktivně věnuješ a čím se nejvíce zabýváš. K tomu, abys došla k trvalé proměně, potřebuješ změnit to, co a jak každý den děláš, to, jak a o čem mluvíš a to, čemu věnuješ svou energii. Začíná to u výběru myšlenek, kterým dáš sílu slovem a podpoříš je činem. Tak snadné to je.

Ovšem nesnadné je se na to soustředit sama a ve stejném prostředí. Tam nastává první krok k proměně. Změnit prostředí a lidi, se kterými se stýkáš. Po dobu 3 měsíců se budeš pohybovat v prostředí, které tě bude podporovat a ty se naučíš podporovat druhé.

Naučíš se také si vědomě volit, co chceš a co nechceš, co ti prospívá a co naopak ubližuje, co je pro tebe zdravé a co tě připravuje o vnitřní sílu a činí tě tak ne-mocnou.


Co právě teď potřebuješ k tomu, aby ses cítila šťastná?

Něco změnit? Začít dělat věci jinak? Přijmout stávající stav? Pohnout se z místa? Mít se víc ráda?

Ať už je to cokoli, vítej, pomůžeme ti s tím. Nejsi sama!

Tříměsíční kurz sebepoznání, změny vizáže i životní strategie.

Pro koho je Zážitková proměna určena?

Rozhodně pro tebe, která:

 • Cítíš se nespokojená v jakékoli oblasti svého života.
 • Chceš zhubnout, vypadat mladší, cítit se krásnější, mít se víc ráda, odejít od partnera, vyrovnat se s rozchodem, přijmout samotu, změnit povolání, vytvořit si nový návyk nebo životní styl, jsi nemocná. . .
 • Rozhodla ses ke změně a nevíš, kudy kam. Potřebuješ podporu láskyplných, ale zároveň silných průvodkyň.
 • Nechceš svou proměnou procházet sama. Rozhodla ses pro prostředí, ve kterém se budeš cítit v bezpečí a přijímaná taková, jaká jsi.
 • Chceš se více radovat, být spokojenější, cítit se krásnější, milovaná a milující, zkrátka prožívat svůj život naplno!

Jak Zážitková proměna probíhá?

Můžeš se těšit na:

 • Osobní celodenní konzultace "Den pro tvou krásu" s Hankou, Zlatkou a Jankou, pouze pro tebe a v čase, který ti bude vyhovovat.
 • Tři celodenní setkání s námi třemi a ostatními ženami, se kterými budeš proměnu sdílet.
 • Minimálně 3 další hosty (lektorky, terapeutky), kteří budou pečlivě vybrání podle nastavení dané skupiny.
 • Tříměsíční online podpůrný program s úkoly.
 • Videorozhovor a fotodokumentace na začátku a konci proměny.
 • Setkání s námi všemi při focení a 3 výsledné fotografie, které zachycují tvou krásu.

Co ti Zážitková proměna přinese?

1) Individuální péči při komplexní změně vizáže a životní strategie:

 • Čeká tě konzultace a nový účes - barva, střih, style v hodnotě 3.200,- (Hana Moneam).
 • Projdeš fashion terapií v hodnotě 3.200,- a naučíme tě, jak se obléci a nalíčit tak, aby vynikla tvoje krása (Jana Coufalová)
 • Dostaneš vedení a podporu při koučinku, který ti pomůže ujasnit si, co chceš, co potřebuješ a jak toho dosáhnout v hodnotě 3.200,- (Zlata Hnátová)
 • Všechny tři tě budeme provázet proměnou a budeme tvými průvodkyněmi, na které se budeš moci spolehnout ve chvílích zmatku, smutku i zlosti, které mohou nastat. 
 • Ukážeme ti, že změna nemusí být boj a nemusí bolet. Budeme tu pro tebe a s tebou tak, aby sis svou proměnu užila a nikdy nezapomněla na cíl, který sis určila. Ať už je tím cílem nová práce, vztah, více sebelásky, dobrý pocit sama ze sebe, rodina či cokoli jiného.
 • Jako poslední benefit je videorozhovor a focení, která zachytí tvou cestu proměnou a tvou jedinečnou krásu.

 

2) Skupinové setkání a uvědomění si důležitosti sdílení a spolupráce:

 • Tři celodenní setkání "Oslava ženské krásy" s námi třemi, jedním dalším hostem a ostatními ženami, které procházejí proměnou - každý v hodnotě 1900,-

                         

                          3) Setkání sama se sebou díky online podpoře:

 • Díky 10-ti dílnému online programu, kterým budeš procházet sice s námi, ale zároveň sama, se dostaneš až ke své podstatě. Výhodou je fb skupina, ve které (za naší přítomnosti a podpory) můžeš svou cestu sdílet s ostatními ženami - v hodnotě 3.200,-

Těšíme se na tebe a věříme, že zážitková proměna ti změní život...

...a to k lepšímu!

Zážitková proměna probíhá (nejen!) v Praze, v refresh a relax ženské oáze krásy s názvem

Jinový svět.

Přihlásit se můžeš právě teď! Protože je tento unikátní program na svém začátku, nabízíme ti využít možnosti přihlásit se nyní, za zaváděcí cenu 7.900 Kč - plná cena tohoto unikátního produktu je 21.400 Kč! Proto opravdu neváhej, možná jsi právě ty tou poslední, která ji získá za tuto cenu.

0
Pouze pro prvních 8 účastnic a naposled za tuto unikátní cenu!

Pojď do toho s námi...

Kdo tě bude na tvé cestě doprovázet?

Hana Moneam

Hair and soul

Před pár lety jsem se cítila neviditelná, nemilovaná, nepotřebná a netalentovaná. Neměla jsem ráda ani sebe, ani svůj život. Byla jsem zklamaná, uzavřená a osamocená. Ale jednoho dne jsem uvěřila, že to všechno může být úplně jinak... v ten den jsem se znovu narodila!

Jana Coufalová

Fashion and soul

Život je především krásný a jedinečný. Sama jsem prošla vzlety a pády, ale díky všemu, co jsem prožila, jsem tím, kým jsem. Nic není špatně, vše je dobře. I když se cítíme v průběhu života kolikrát osamoceně, nejsme sami. Uvědomila jsem si, že je důležité být přirozeně tím, kým se cítíme být. Bez masek a falešných her. Milovat se takové, jaké jsme, ve své jedinečnosti a kráse. 

Zlata Hnátová

Coaching and soul

Dříve jsem si myslela, že úspěch a štěstí je jen pro vyvolené a že krásná a bohatá se musím narodit. Jsem ráda, že tento velký mýtus již do mé reality nepatří a já vím, jak se můžu každý den cítit skvěle a užívat si život plnými doušky naším ženským způsobem.

Co o nás říkají?

Alenka Indráková 

první žena, která prošla zážitkovou proměnou.

A co říkají další...?

Hana Moneam

... a Jinový svět

Haloooo, Haloooo, všechny ženy! :o) určitě zajděte do Jinového světa k Hance pro účes! Já jsem se tam jako jangová žena nejprve bála jít :o), ale Hanka se do člověka nacítí a prostě udělá účes na míru - třeba i pro mou divočejší duši a temperament :o). Jo a navíc si ještě příjemně pokecáte - a to ne žádné vzduchoprázdné blabla, ale určitě to bude trasformační setkání nejenom s novým účesem :o))) tak šup šup, ať jste ještě krásnější - na duši i "zvenčí"! :o))...konec hlášení :o)

Lucie TajcmanováProfesorka

Hani, obrovské děkuji za vytvoření tak krásného místa pro ženy a naše společné sdílení, tvoření. Jinový svět je nejen péčí o náš zevnějšek, ale také úžasná terapie pro ženskou duši. Děkuji za vytvoření prostoru, času a propojování. Myslím, že každá žena by měla do "jináče" zajít zrelaxovat preventivně každý týden 😃 Na našem setkání jsem si opět uvědomila, jak úžasné, podpůrné, hojivé i energizující a produktivní je společenství vědomých žen. Věřím, že se jako ženy potřebujeme znovu naučit být spolu, objevovat sílu ženské energie, vzájemné spolupráce a podpory. K tomu je Jinový svět jako stvořený.

Michaela SoukupováNLP koučka/www.misasoukupova.cz

Haničko, sluníčko, tys měla včera svátek. Přeji Ti všechno nejlepší a ať stále tak záříš a vše se daří a kvete jak má. 🙂 Za sebe můžu říct, že mám svátek pokaždé, když vejdu do Jinového světa. 🙂 Je to tak obohacující pocit jen vejít, být, snít, patřit tam a tvořit. Za to velký dík. A krásně si to tam žije svým životem. Miluju to tam. Jsem vděčná životu, ze mi umožnil Tě potkat a já jsem se ocitla ve správnou dobu na správném míste. Děkuju. Mám Tě moc ráda.

Alenka Indrákováprodavačka

Ahoj Haničko, ráda bych Ti chtěla poděkovat za tvoje mejly, které mě provází na mojí cestě "k sobě". Ale film Proměna, na který si mi poslal odkaz je něco tak úžasného, čistého, pravdivého, že mě to opravdu velmi zasáhlo. Bylo mi jako bych si pomaličku rozpomínala na něco, co už dávno vím. Zatím jsem ho viděla jen jednou, ale už teď ho chci vidět zas a zas a vstřebat do sebe vše, co je tam řečeno. Díky. Krásný den Ti přeje Pavlína

Pavlína

Milá Hanko, děkuji za krásné synchronicity a potvrzení mého obratu dovnitř, k sobě samé, sebepřijetí a sebelásce... jsou to témata, kterými nyní uvnitř žiju a nalézám svou opravdovost ve spleti všech pravidel a domněnek, jež jsem za léta posbírala... Očistit sebe sama od nánosu přizpůsobování a milovat se taková, jaká jsem právě teď v tuto chvíli 🙂 A také děkuji za inspirační videa, oba filmy se mne dotkly hluboko v srdci...Stejně jako Tvá videa, která jsem také shlédla s obdivem k Tvé odvaze být viděna a slyšena druhými, s úctou k Tvé cestě, láskyplnému pochopení a sebepřijetí... Před dvěma měsíci jsem si uvědomila svůj program "neviditelnosti", jak velmi se obávám být vidět a tím strachem si přímo zastavuji proud energie radosti, lehkosti, požehnání a hojnosti ve svém životě, a tak jsem se rozhodla jej vymazávat, má to své tempo a rychlost, ale děje se to :-)...Nebýt tohoto posunu, napsala bych tento mail pouze ve své hlavě a k Tobě by se nikdy nedostal... Jsem ze srdce ráda, že Ti mohu takto skutečně poděkovat a popřát dny plné zázraků lidského života a energie pro všechny Tvé další nápady... S láskou a úctou... Iva

Iva

Milá Hano, moc Vám děkuji za skvělé video, to jsem opravdu potřebovala slyšet. Bez mučení se přiznám, že je pro mě velice těžké své tělo přijmout takové jaké v momentální chvíli je. V mém okolí jsou lidé, kteří mé stížnosti na něj nechápou. Asi fakt se vidím moc kritickýma očima. Na mé oznámení, že jsem začala cvičit jsou reakce mého okolí většinou nechápavé, že přece já taková laňka cvičit nemusím. Že vypadám dobře. No, je to těžké to se přiznám, zvláště po tom, když občas zhřeším s něčím sladkým... Budu se těšit na další Vaše lekce. Přeji krásnou neděli. S přátelským pozdravem Martina B. 🙂

Martina

Zlata Hnátová

Zlata je jedna z nejúžasnějších žen, které jsem měla tu čest na své Cestě potkat a poznat blíže. Naše "volánky" mě vždy něčím inspirují. Jako správné koučky si dáváme úkoly na daný týden, které plníme a které nás posouvají v mnoha oblastech života dále. 🙂 Děkuji, že mi pomáháš a že jsi mi vstoupila do života. Přeji Ti, ať jsi šťastná a spokojená a ať máš mnoho spokojených klientů. 🙂

Jana CzernekováKoučka/www.jana-czernekova.cz

I když Zlata muže působit jemným a dívčím dojmem, uvnitř cítíte sílu. Takovou tu nenásilnou, milou a okouzlující. Přes svoje mládí má spoustu zkušenosti se seberozvojovými programy a dokáže jasně odlišit, co ji to dalo, nebo pro koho je co vhodné. Zlata jde za kvalitou a hloubkou, kterou především nabízí ona sama, ať již v soukromí nebo profesně.

Jitka TůmováPrávnička

Jana Coufalová

Jana je neuvěřitelně inspirativní a milou ženou, která dokáže společně s klientkou/klientem najít přesný typ osobnosti, kterou daný člověk je. Benefitem je, že najdete přesně to, kdo jste vy a v čem se cítíte dobře. Následné probrání šatníku a společné nákupy jsou s Janou za odměnu, neboť se již netrápíte tím, co je pro Vás dobré či nikoli. S čím si nejste schopni sami poradit v rámci výběru vhodné kombinace oblečení, a i z jakéhokoli citového důvodu se rozloučit, Jana velmi profesionálně a mile pomůže. Já sama jsem našla svou romantickou duši a přijala ji za své. Změnila jsem šatník „černé šaty korporátní úřednice“ na květinové lehké vzory. Vzhledem jsem omládla o dobrých deset let, což mi nejvíce potvrdilo mé okolí. Cítím se báječně - konečně ve své kůži a ráno mi nedělá problém sáhnout po tom správném kousku hned na první dobrou. Jako bonus do mého života vstoupil můj ideální partner, který by se bez změny šatníku neobjevil. Korporátní úřednice mu totiž nic neříkají. Jany služba mi do života přinesla víc, než jsem na začátku doufala.

Simona Ročková​Průvodkyně ve světě financí/www.inbcz.cz

Pro​č​ jsem si p​řed​ ​č​asem sednul s profi m​ódní​ kou​č​kou? Proto​ž​e: 1) Jana Coufalová v​í​, ​že​ ka​ž​d​ý​ m​á​ jinou energii​, ​a proto ka​ždému​ ​slu​š​í n​ě​co jin​é​ho, ale hlavn​ě​, že ka​ždý ​se v něčem jiném c​ítí ​dob​ř​e. 2) Kdy​ž​ dob​ř​e vypad​á​te, zvy​š​uje to dobr​ý​ pocit a sebev​ě​dom​í​. 3) Vzhled na ​ú​rovni p​ř​itahuje ​ú​sp​ě​ch. 4) Hezk​ý​ vzhled p​ř​itahuje hezk​é​ lidi a v​ě​ci kolem. 5) Ukazuji t​í​m okol​í​, ​ž​e si jich v​ážíim, ​ž​e se m​ůž​ou d​í​vat na n​ě​co hezk​é​ho. Samozř​ejm​ě​ ale plat​í​, ​ž​e to uvnit​ř​ je nejd​ů​le​ž​it​ě​j​š​í a hezky vypadaj​ící​ osoba bez du​š​e a vnit​ř​n​í​ integrity je k ni​č​emu. Jana Coufalová je super ​ž​ena s velkym ​Ž​, kter​á​ mi moc pomohla ne jen s obl​éká​n​í​m, ale na to v​á​zouc​í​ se osobnostn​í​m profilem, vysv​ě​tlen​í​m, jak se lidi li​ší podle vlastni energie, jak jednaj​í​, jak se chovaj​í​, a co je motivuje. Tak​ž​e kdo by cht​ě​l poradit a naj​í​t to svoje, aby se c​í​til dob​ř​e, nezn​á​m nikoho lep​šíiho. No a kdo chce jen prohrabat ​š​atn​í​k, nebo chlap​i​, stejn​ě​ jako m​ě​, nebav​í​ nakupovat, tak Jana v​í​, po ​č​em s​á​hnout a v ​č​em se budete c​í​tit dobre​.

Vojtěch Stehnohttp://www.foreigners.cz

"Možnost strávit odpoledne s Janou jsem dostala jako dárek k narozeninám. Bylo to pro mě velké a milé překvapení, protože takový dárek jsem rozhodně nečekala a sama bych asi nesebrala odvahu si takový zážitek dopřát. Trochu jsem se bála, co od toho vlastně čekat, ale po prvním setkání s Janou byly všechny obavy pryč a přišlo těšení se na odpoledne, kdy vyrazíme s Janou "na lov" 🙂 Dárek splnil přesně to, co jsem potřebovala, a to najít šaty na konkrétní příležitost, a kromě toho i bonus v podobě nákupu dalších nápaditých kousků do mého šatníku. Jana mi pomohla s tím, abych se v době hledání svojí identity utvrdila v tom, kdo skutečně jsem, a jak to oblečením, které nosím, vyjádřit. Navrhovala mi kousky, které padly na první pohled do oka i mně, což mě velice potěšilo v tom, že si konečně vybírám oblečení, které mi opravdu sluší a ve kterém se cítím dobře. A musím říct, že je to hned vidět, když se člověk v oblečení, které má na sobě, cítí dobře a sám sebou. Takže pokud váháte, čím sobě nebo někomu, na kom vám záleží, udělat radost, mohu služby Jany jenom vřele doporučit! Ten zážitek a hlavně ten výsledek potom stojí za to!:) "

Karolína Nováková

Právě teď je ta pravá chvíle!