Samozřejmostí našeho salonu jsou kadeřnické služby pro ženy jako je stříhání, účesy, barvení a melírování vlasů.
 
Naše přidaná hodnota se ukrývá v osobním a umělecko/archetipálním přístupu k ženské kráse a úpravě vlasů, používání čistě přírodních, rostlinných barev s obsahem henny, dále za pomoci kvalitní, profesionální kosmetiky NATULIQUE z kategorie tzv. zelené chemie, v používání veganské kosmetiky MALIBU C a čistě ženském prostředí.

Z Jinového světa prostě odejdete nejen s krásným účesem, ale i s krásnou náladou.

Pracujeme jak s přírodní kosmetikou,

tak s kosmetikou z kategorie tzv. zelené chemie

NATULIQUE

Organická krása.

NATULIQUE ® Barvy na vlasy, z kategorie tzv. zelené chemie.

Profesionální vlasová kosmetika s nejnižším obsahem chemie.

S nesmírným potěšením vám představujeme značku NATULIQUE, s historií a vášní pro udržitelnost a etickou výrobu produktů. Pouze pro profesionální použití. 

Přírodní ingredience - Recyklovatelné obaly - Certifikace třetích stran

Zodpovědný marketing - Udržitelná produkce

Věříme v ekologicko-holistický přístup

S Filipem Gregorem (Head of Natulique CZ) 


Kdo se postará (nejen) o tvoje vlasy?

Hana Moneam

Hana Moneam

Hair stylistka (seniorka), mentorka a průvodkyně proměnou

Jako kadeřnice/hair stylistka pracuji již od roku 2000. Mám za sebou 14-ti letou praxi ve vlastním salonu na Vysočině a byla jsem 5 let součástí top SCHWARZKOPF týmu školitelů z ČR a Slovenska. Rozhodla jsem se využít všech svých dlouholetých znalostí a zkušeností a změnit návštěvu kadeřnického salonu v zážitek, který pečuje o krásu ženy zvenčí i zevnitř. V srpnu roku 2016 jsem otevřela salon Jinový svět s unikátní filozofií a celostním přístupem. Díky tzv. "hair therapy" a s pomocí BIO a veganské péče se postarám o tvé vlasy, pomůžu najít a vytvořit tvůj osobitý hair style na míru, provedu tě velkou proměnou, ale i jen lehkou úpravou vlasů. Ráda pracuji s delšími vlasy a zajímá mě jak typologie ženy podle barevnosti, tak i archetypální význam vlasů pro každou ženu. Těším se na tebe v salonu!

Markéta Bobeková (La Lova)

Markéta Bobeková (La Lova)

Hair stylistka (senior) a kreativní umělkyně

Jako kadeřnice pracuji od roku 1997, začínala jsem ve studiu Joshua v Praze, poté jsem spoluvlastnila vlasové studio v Amsterdamu a po návratu domů do Prahy jsem pracovala ve studiu Tribo. Ve všech salonech byl kladen velký důraz na originalitu a avantgardnost. Během své kadeřnické praxe s klientkami jsem začala mít potřebu vytvářet vice prostor na relaxaci uvolnění a propojeni vnitřní a vnější krásy. Proto jsem si také vybrala Jinový svět, souzním s jeho filozofií. Mou vášní jsou krátké, nápadité střihy, které mi dovolují vystihnout originalitu a krásu ženy. Mám ráda, když jsou střihy přirozené a lehce upravitelné. Při své práci nabízím aromaterapii, masáž hlavy, čajík a pohodu, svoje ruce a spousty empatie. Těším se na tebe v salonu!

Jak dlouho se učí kadeřníci? Neustále!

Vzpomínka na rok 2014 a jedno ze školení technologů a asistentů top kadeřníků v teamu SCHWARZKOPF.

Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být součástí a mohla se učit společně s nejlepšími a od skvělých a inspirativních osobností kadeřnického světa. 

Pracujeme také se 100% vegan kosmetikou

MALIBU C

Malibu C, již v roce 1985  a jako první, přišli na trh s wellness přípravky, které jsou založeny na patentovaných technologiích, vědeckých výzkumech s ohledem na životní prostředí. Produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Jak a v čem Malibu C pomáhá?

PROSPĚŠNOST VITAMÍNU E A VITAMÍNU C

 • vytvářejí ochrannou bariéru proti volným radikálům, které jsou způsobeny vystavováním UV záření a znečištěnému ovzduší

 • pomáhají zastavit a předejít oxidaci chemických látek, které jsou použité při barvení, narovnávání vlasů a trvalé ondulaci

 • pomáhají zmírnit symptomy problematické pokožky

 • mohou působit proti vypadávání vlasů

 • vitamín C pomáhá odstranit minerály z vlasů a uzavírá kutikulu vlasu

 • vitamín E navrací vlasu přirozenou hydrataci

TOTAL OXIDATION MANAGEMENT (ZKR. TOM)

Abychom mohli smysluplně bojovat proti oxidaci musíme dobře porozumět tomuto termínu a také, jaký má vliv na stárnutí.

Oxidace je vlastně výsledek vystavování se kyslíku, který je pochopitelně všude kolem nás a je spojen s agresivními elementy, jakými jsou vítr, voda a slunce. Oxidace ovlivňuje i vzhled – například u železa dochází ke korozi. To, jak se budeme starat o své vlasy a pokožku významně ovlivní i to, jak dlouho budeme vypadat dobře. Pokud tedy oxidace způsobuje, že rychleji stárneme, je namístě přemýšlet, jak můžeme tuto oxidaci ovlivnit a zpomalit. Výsledky oxidace jsou totiž volné radikály, které způsobují ono stárnutí.

Příkladem poškození pleti volnými radikály je třeba popálení ze sluníčka. Nadměrné vystavování slunci totiž způsobuje tvorbu volných radikálů v naší kůži. Volné radikály jsou „nezdravé molekuly“, kterým chybí elektron, a které se ho snaží získat od jiných, „zdravých molekul“. Výsledkem je tvorba více „nefunkčních molekul“, které pak způsobují poškození kůže.

 Poslání TOM je zabránit rozšiřování volných radikálů a prevence jejich tvorby.

PROČ ZROVNA WELLNESS?

Wellnes je způsob života, kdy opakovanými aktivitami docílíme, že naše tělo je odolnější vůči okolním vlivům. Pokud jde o péči o pleť a vlasy, tak to znamená déle trvající barva vlasů, pevnější a mladistvá pleť a zdravá pokožka.

Wellnes zahrnuje jak prevenci, tak i následnou péči, která je v souladu s životním prostředím.

On-line rezervační systém - s jeho pomocí se lze objednat do kadeřnictví, ale nejdříve na následující den. Poté je nutné vyčkat na potvrzení rezervace, které vám přijde emailem. Rezervaci schvaluji osobně a je možné, že to nebude hned, protože když pracuji, nejsem online. Pokud se chcete objednat na ten samý den, zavolejte, prosím. Hanka

Ceník kadeřnických služeb


Tvoříme tvůj účes s péčí, láskou a v souladu s přírodou.

Mytí, foukání a konečná úprava vlasů
Základní 390 Kč
Náročné 690 Kč
Mytí, střih, foukání a konečná úprava
Základní 690 Kč
Náročné 1190 Kč
Barvení nebo melírování vlasů (komplet)
Základní 1590 Kč
Náročné 1990 Kč
Pokročilé techniky barvení (komplet)
Základní 2290 Kč
Náročné 2790 Kč
Ošetření s pomocí MALIBU C
Makeover 890 Kč
V balíčku 590 Kč

Ceny jsou tvořeny podle časové náročnosti, délky a hustoty vlasů.

Cena Basic platí pro klientky s "normálními vlasy", cena Náročné platí pro klientky s dlouhými, hustými či jinak náročnými vlasy. Cena se může navýšit či snížit podle potřeb klientky, času a spotřebovaného materiálu.

Ke všem službám v salonu máme pro vás jako malý dárek kávu nebo čaj zdarma.

Nejčastěji kladené otázky

Jak se můžu objednat?

Můžete se objednat hned třemi způsoby:

 • telefonicky:

Hanka 606 227 588

Markéta 607 187 679

Jak se dozvím cenu?

Ceny jsme tvořily podle více parametrů, a to podle:

 • času, který potřebujeme na daný úkon
 • spotřeby materiálu
 • délky vlasů
 • hustoty vlasů

Pokud si nejsi jistá, stačí nás kontaktovat, rády ti odpovíme na tvoje otázky.

Kolik času budu potřebovat?

Pokud se budete objednávat online, vyberte si délku vlasů a systém vám sám ukáže čas, který v salonu strávíte. Základní časy, potřebné pro kadeřnické úkony, jsou nejčastěji:

 • Střih + foukaná 45 - 70 minut
 • Barvení vlasů 90 - 150 minut
 • Melírování vlasů 120 - 180 minut
 • Pokročilé techniky barvení 160 - 240 minut

Výjimečné ženy si zaslouží výjimečné služby.

Pečujeme o tebe v souladu s přírodou.

Podtrhujeme tvoji krásu v souladu s tebou, podporujeme tvoji jedinečnost.

On-line rezervační systém - s jeho pomocí se lze objednat do kadeřnictví, ale nejdříve na následující den. Poté je nutné vyčkat na potvrzení rezervace, které vám přijde emailem. Rezervaci schvaluji osobně a je možné, že to nebude hned, protože když pracuji, nejsem online. Pokud se chcete objednat na ten samý den, zavolejte, prosím. Hanka

Čeho si jako jednoho z prvního všimnete na ženě? 

Vlasy jsou od nepaměti velmi důležitým prvkem ženiny krásy. Upravených, zářivých, zdravých a sladěných vlasů si nemůžete nevšimnout!

Ve vlasech se ukrývá i velká symbolika, dá se jimi mnohé vyjádřit, ovlivnit i změnit. Vlasy, jsou jedny z prvních vjemů, které v nás zanechá setkání se ženou. Vlasy podtrhují naši krásu, vypovídají o našem vztahu sama k sobě a také ukazují druhým, kdo před nimi stojí. 

Změnou účesu, ustřihnutím vlasů nebo jejich barevnou proměnou můžete nastartovat, podtrhnout nebo ukončit velké i malé životní změny. 

Vůně ženiných vlasů, šimrání na tváři při polibku, hra větru ve vlasech, neposlušný pramínek v očích, když se směje... to všechno jsou vjemy, ze kterých muži šílí.  

Vlasy jsou jeden z prvků, který nás definuje, spoluvytváří naši osobnost. Vlasy rámují náš obličej a dodávají mu obrys. Krásné vlasy mohou pomoci vyniknout jedinečnosti našeho obličeje a nebo naopak zničit celkový dojem, i když jsme nádherně nalíčené a oblečené.

A v neposlední řadě pravidelná péče o vlasy, o sebe sama, podporuje vaši sebelásku, jedinečný pocit ze sebe samé, vaši sebejistotu a krásu!

Vlasy jsou jednoduše korunou naší krásy - ještě váháš? 

Ukázka mojí práce, která vznikla na akci WEDING DAY. 

Foto: Martin Vítek


Ráda tě učešu na svatbu či jinou slavnostní příležitost.

Miluji kreativní tvorbu!


A na závěr jedno moudro...

On-line rezervační systém - s jeho pomocí se lze objednat do kadeřnictví, ale nejdříve na následující den. Poté je nutné vyčkat na potvrzení rezervace, které vám přijde emailem. Rezervaci schvaluji osobně a je možné, že to nebude hned, protože když pracuji, nejsem online. Pokud se chcete objednat na ten samý den, zavolejte, prosím. Hanka