Co sudičky přály nám, kdo ví…

Říkáte si někdy co by se stalo, kdyby u vašeho narození byly jiné sudičky? Jak by vypadal váš život, kdyby jste dostali trochu jiné karty? A jak by se váš život vyvíjel, pokud by jste dostávaly jiná semínka poznání (myšlenky o sobě samých) a pečovaly pouze o ty, které vám přinesou sladké a zdravé plody a malé rostlinky plevele by jste vytrhly a zničili už v zárodku?
Zlatka včera napsala článek o tom, že o krásu se musí pečovat. Mě tato věta velmi inspirovala a moje myšlenky se v tu chvíli začaly otáčet jiným směrem, než kam v té době směřovaly. Jsem žena, které se dějí „hustý věci a jeden z mých darů je, že to umím nejen překonat, ale i přijmout, zvládnout a zpracovat tak, že se z původně hnusnýho šutru vyloupne diamant v celý svý kráse. A to proto, že jednoduše nezahodím něco, co dostanu, jen proto, že je to hnusný na povrch, nelíbí se mi to a nechci to, ale jdu do hloubky a hledám. Hledám, jestli tam náhodou není něco ukrytý.
Položím si vždycky otázku: „Když jsem toto od Boha dostala (klidně si dosaď jiné slovo – vesmír, vyšší moc, život, osud, energie… cokoli souzní s tvou vírou), co mi tím chce říct? Co mi chce dát? A co mi chce ukázat? Co se mám naučit? Kam mě to může posunout?“ Věřím totiž primárně, že vesmír je přátelský. A to přesto, že jsem už tolikrát dostala takovou „ťafku“, že jsem spadla rovnou obličejem do bláta. Pro mnohé jsem naivní možná i sebevrah… Přesto věřím, že jsem milována a v bezpečí. Vlastně v to věřím čím dál víc. Protože POKAŽDÉ vstanu, očistím si obličej, ošetřím zranění, vyvztekám se a polituju, což o je hodně vtipná a důležitá fáze 😉 a pak JDU DÁL! A co víc, jdu dál s ještě větší silou, klidem, vírou, citlivostí a odhodláním.
Viděla jsi film Počátek? Co má největší sílu na světě? Co může totálně změnit komukoli život? Je to MYŠLENKA. Ty se rodí každý den, každou hodinu, minutu, sekundu našeho života. A jedna taková malá myšlenka může totálně změnit život člověka. To, jaké jsme dnes, vytvořily naše myšlenky, které vznikly na základě myšlenek, slov a činů lidí, kteří nás obklopovaly. Při narození a v dětství, kdy jsme se formovali, jsme si to vybrat nemohli, ale co teď? Teď si vybrat můžeme! Nemusíme, ale MŮŽEME. Cítíš a vnímáš ten rozdíl?
Nemusíš nic změnit, ale MŮŽEŠ. NEMUSÍŠ NIC a MŮŽEŠ VŠECHNO.
Tohle je tvůj život a je na tobě, jak se rozhodneš ho prožít. Je to tvoje volba, tvoje zodpovědnost. Ať už se ti děje cokoli, je na tobě, jak se k tomu postavíš a co s těmi rozdanými kartami uděláš.
Jsme takové 3 sudičky, které ti při tvém znovuzrození ukáží nový pohled na tvoje už rozdané karty – zasadíme ti do tvého vědomí nové myšlenky a pomůžeme jim růst, sílit a propracovávat se hlouběji a hlouběji do tvého povědomí. Tak, aby tam mohly vytvořit nový „strom“, který přinese jiné plody. K tomu, aby mohl strom sílit, růst a plodit, potřebuje úrodnou půdu, péči a čas. To vše tě chceme na tvé cestě učit vnímat, tvořit a respektovat.
zjwx6v53
 
Podporujeme tvoji sebelásku, sebedůvěru,  sebe-hodnotu a víru v sebe sama. Ale podporujeme také lásku, důvěru, víru a uvědomění si hodnoty mužů (nejen toho tvého). Vlastně tím, že podporujeme vás, pomáháme i vašim mužům. Věříme totiž, že každý muž chce mít vedle sebe šťastnou a krásnou partnerku (a mluvíme o radosti a kráse ve všech podobách – vnitřní i vnější).
Ať už jsi sama nebo v partnerství, je důležité, aby ses cítila dobře. Aby ses c(í)tila. Aby jsi v sobě objevila hloubku a krásu lásky, krásy, víry, důvěry, respektu… prostě krásu a dar života.
S láskou, jedna z tvých tří sudiček, Hanka

Hana Moneam

Hana Moneam je hair stylistka a průvodkyně proměnou. Pomáhá ženám vypadat a cítit se krásnější a to jak s pomocí tvorby účesu na míru a použití přírodní kosmetiky, tak zároveň i inspirací k harmonizaci jejich "in" a "out". Přivádí ženy zpět k jejich podstatě, sebepoznání a sebelásce. Inspiruje k propojení a sladění vnějšího projevu a vnitřního nastavení pomocí změny životní strategie a fyzického vzhledu (vlasů).

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.