Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.jinovysvet.cz/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Jang v Jinovém světě se Šimonem Srpem

Máme pro vás už pátý rozhovor v rubrice Jang v Jinovém světě. V minulosti jsme natáčely rozhovory s muži, kteří pracují především v oblasti osobního rozvoje, dnes jsme pro vás naopak připravili speciálního hosta, Šimona Srpa, který se pohybuje v byznysu. Užijte si jasné, bez zbytečné omáčky formulované odpovědi! A Šimonovi děkujeme za rozhovor.

1. Je podle tebe péče ženy o sebe sama důležitá a proč? Přeješ si, aby se o sebe žena starala? A jaký to má vlastně přínos pro tebe?

Je důležitá, stejně jako péče chlapa. A to i fyzická, tak duševní. Když  se o sebe žena dobře stará, je sebevedomější, cítí se líp a to má pro mě velkej přínos.

2. Jak vnímáš občasné nelogické a intuitivní chování ženy?

Velmi respektuju ženskou intuici.

3. Existují podle tebe témata, která by měly řešit pouze ženy se ženami? A která to jsou?

To nevím, myslím, že ne.
Řekl bych, ze chápavej chlap může řesit cokoliv, co ženu trapí, když není tydýt.

4. Je podle tebe důležité, aby žena dělala domácí práce? Jsi ochoten se  na nich podílet?

Chlapi, kteří si mysli, že žena patrří do kuchyně, neví, co se s ní dá dělat v ložnici. S velkou nadsázkou řečeno. Aby někdo neřekl, že beru ženu jako sexuální objekt. Nejsem nezbytně pro tradiční uzuální rozdělení rolí.
Stěhoval jsem se od mámy, abych si mohl prát a žehlit vlastní prádlo v tu chvíli, kdy se mi právě zachtělo, jestli je to odpověď.

5. Co ty jako muž potřebuješ slyšet od ženy? Co ti přinese radost? A co tě nejvíce podpoří?

Já potřebuju semtam slyšet, že mě má ráda a že jsem prostě úplně speciální chlap. A to hlavní, že mi věří jako člověku a tak mám její podporu, ať dělám cokoliv. Říká se tomu bezpodmínečný přijetí. To mi přináší klid a pocit bezpečí.

6. Jak je podle tebe důležitá svatba?

Jak pro koho.
Pro mě není nezbytná. Ale můj názor se na svatby ještě mění.
A vždycky brečim. Hlavně, když svědčim.
Čím dál tím víc si myslím, že nějakou váhu má, ale zase si myslím, že lásku svatba ani papír nedělaj.

7. Jak vnímáš roli muže jako živitele rodiny? Může se žena cítit svobodná, i když je finančně závislá na svém partnerovi?

Já si myslím, že by chlap měl dbát o rodinu a ekonomicky se ji snažit zabezpečit, ale s manželkou by měli být rovní partneři. Chlap, kterej kontroluje ženu přes prachy, je posera.
Myslím, že se může cítit svobodná, když skutečně je. Muž živitel zajistí svou ženu i po rozvodu. Z úcty k ní. Ale teď se mi to kecá, když nemám ani ženu, ani peníze.

8. Co obdivuješ na ženě? 

Intelekt. Charisma. Skromnost. Že je do nepohody. A že se mi snaží rozumět. Nesnáším frflaní.

9. Pokud bys měl něco vzkázat ženám, co by to bylo?

Ať jsou samy sebou, jsou sebevědomé, autentické a zachovají si noblesu.

Šimon Srp – majitel Simon Says, pomahá vlastní prací v terénu kultivovat prostředí českého obchodu, především síťového.

Více info o Šimonovi >>  nebo FB Simon Says >>

 

Zlata Hnátová

Zlata je koučka a podporuje ženy v odhalování jejich okouzlující krásy a sebevědomí. Dělá rozhovory se zajímavými a inspirujícími lidmi, píše blog a zabývá se online marketingem vzdělacích projektů.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.