Jsem vůbec krásná?

Tuhle otázku si někdy položím, nejčastěji v premenstruační fázi mého cyklu. Asi to znáš, že? Stojím před zrcadlem a říkám si, co to se mnou sakra je? Vidím vrásky, mastnou pleť, příliš jemné vlasy, vypouklé břicho, svěšená prsa, strije, křečáky, povislé paže, neforemný zadek, malé oči, vystouplou bradu … Bože, já nejsem ale vůbec hezká!

Ještě že jsem krásná uvnitř!

A v tom šotek… no nejkrásnější na světě! Fakt. Hlavně, když děláš žárlivou scénu a vůbec si nevěříš. Nebo když se opovržlivě díváš po ušmudlané ženě s mastnými vlasy a říkáš si: „Proč si s tím proboha něco neudělá?“ Jindy odsoudíš člověka dřív, než ho vyslechneš. Jsi fakt čistá jak lilie. Co si to furt nalháváš???

Jdu se zabít!

No, možná si předtím uvařím kafe a kouknu na facebook.

A pak najednou vidím sama sebe na fotce.

14138947_10208711108769382_553207172_o

Ty jo, tady mi to sluší. Ale to není pravda, jen dobře vyfocená fotka. Ve skutečnosti vypadám jinak. Nebo ne? Kdybych přeci vypadala jinak, nemohla by tahle fotka vůbec vzniknout. Není přeci retušovaná, byla focená kamarádkou a mobilem. Tak jo, možná trochu hezká jsem. Někdy 🙂 Když se hezky oblíknu, nalíčím, učešu, docela ujdu. Ale dneska? Dneska fakt ne! A proč mě to tak rozčiluje? Nesnáším se! Fakt se nesnáším? Co je to za blbost, vždyť se mám ráda! Miluju se a dokonce taková, jaká jsem. Ale ne dneska… Ale, prd, miluju se i když se nesnáším 🙂 Bože, já jsem tak vtipná!

Jo a včera jsem se fakt chovala jako kráva. Jasný, i já se někdy chovám jako kráva. Ale to neznamená, že jsem 🙂 prostě se tak někdy chovám. A „votomtoje“, někdy jsem úžasná, jindy pitomá, mám tolik barev, poloh, tónů a tváří. Nejúžasnější na tom je, že jsem to pořád já! Hanka, žena, čarodějka, inteligentní introvert, vypravěčka, moudrá učitelka, tvořivá kouzelnice, jedinečná osobnost a kráva 🙂

Jsem prostě a jednoduše nenormálně normální! To bude ono 🙂 A dokonce nejsem sama, je nás víc, kdo jsme prudce normální 🙂 Zvu tě mezi nás… bude nás víc a nebudeme se bát vlka nic 😉

Nenormálně normální Hanka

 

Hana Moneam

Hana Moneam je hair stylistka a průvodkyně proměnou. Pomáhá ženám vypadat a cítit se krásnější a to jak s pomocí tvorby účesu na míru a použití přírodní kosmetiky, tak zároveň i inspirací k harmonizaci jejich "in" a "out". Přivádí ženy zpět k jejich podstatě, sebepoznání a sebelásce. Inspiruje k propojení a sladění vnějšího projevu a vnitřního nastavení pomocí změny životní strategie a fyzického vzhledu (vlasů).

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.