Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.jinovysvet.cz/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Just the way you are…

Tak tahle písnička mě dnes totálně rozsekala. Just the way you are… právě taková, jaká jsi…

Součástí našeho nového programu Laskavá fúrie jsou i songy, které podpoří danou lekci a tuhle písničku Zlatka vybrala pro první lekci, s názvem sebevědomí. Sedím tu a tečou mi slzy, možná se ptáte proč?

Mám s ní spojenou překrásnou vzpomínku, týká se mého muže a protože nejsme spolu, rozplakala mě. Tak strašně moc mi chybí, řekla bych až nesnesitelně. Můj muž mi totiž (nejen) tuhle písničku zpíval a já na něm (nejen) tohle naprosto zbožňuju. Ano, svou hodnotu, vědomí sama sebe, lásku či úctu k sobě samé, jsem musela najít nejprve v sobě, nicméně on byl prvním mužem, ve kterém jsem tohle všechno mohla uvidět jak v zrcadle.

Miluju jeho laskavou povahu, to, jak mě umí rozesmát, jak mi zpívá a přitom ví, že není zpěvákem roku, miluju jeho sebevědomí, nadhled a smysl pro humor. Miluji ho i s jeho protivnými náladami, arabskou lehkovážností a nedochvilností, dokonce i se všema krokama vedle a chybama, který nejednou udělal a asi ještě udělá.

V jedné z lekcí v Laskavé fúrii mluvím o tom, že k tomu, abychom dokonale poznali sami sebe, potřebujeme druhého člověka, ale trošku jinak, než si můžeme na první pohled myslet. Ten druhý člověk nám, často i beze slov, pokládá otázky, před kterými se někdy sami snažíme zdrhnout, které nejsou příjemné a které dělají jakousi hloubkovou prověrku.

Jakoby se ptal: „Jak hluboce se miluješ a vážíš si sama sebe, se vším, co se v tobě ukrývá? Dokážeš to ukázat nejen mě, ale i sama sobě? A jak hluboce miluješ mě? Jsi schopna mě přijmout se vším všudy? Věřit mi i když jsem tě nejednou zklamal, milovat mě, i když někdy pochybuješ o naší lásce a jít vedle mě i když tě od sebe odháním?“ Tohle všechno prověřuje vztah dvou lidí a jen ty z nás, které mají sebe-jistotu, víru, soucit, odvahu a hlubokou lásku takový vztah ustojí. Jen žena, která o sobě ví, že může být milována taková, jaká je, je schopna hlubokého a zdravého vztahu. Jen žena, která umí milovat bez podmínek (sebe i druhé), dokáže překonat i nemožné.

A protože věříme na hloubku, plnost, vztahy, lásku a radost ze života, rozhodly jsme se s holkama podporovat ženy na cestě k sebelásce, která nepochybně ke zdravým a hlubokým vztahům vede.

Možná proto, že jsem kdysi dávno neměla vůbec žádné sebevědomí a neznala jsem svou sebehodnotu,  mohu vás na této cestě s láskou a úctou provázet. Věřte mi, že chvíle, kdy vám váš muž zpívá, že jste krásná a vy víte, že to tak opravdu je, bez ohledu na to, že nejste naparáděná, nalíčená a schovaná za nějakou maskou, stojí za tu námahu a „krok do neznáma“. Vydáte se na tu cestu s námi? 

S láskou Hanka

Hana Moneam

Hana Moneam je hair stylistka a průvodkyně proměnou. Pomáhá ženám vypadat a cítit se krásnější a to jak s pomocí tvorby účesu na míru a použití přírodní kosmetiky, tak zároveň i inspirací k harmonizaci jejich "in" a "out". Přivádí ženy zpět k jejich podstatě, sebepoznání a sebelásce. Inspiruje k propojení a sladění vnějšího projevu a vnitřního nastavení pomocí změny životní strategie a fyzického vzhledu (vlasů).

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.