Každá z nás je někdy nafrněná

Před pár lety bych se tomu bránila, ale teď jsem vděčná, že to vím.

Každá jsme nafrněná někdy jindy a svým vlastním způsobem. Ale už při čtení nadpisu a následujících řádků vám určitě vyvstalo pár vzpomínek, které to jen potvrzují, což? :)))

Já jsem si vzpomněla na období asi před 3 lety, kdy jsem posílala svůj životopis do Firmy 2.0, kde jsem chtěla získat pozici affiliate manažerky. Ke kolonce vlastností a dovedností jsem vypsala asi 20 dokonalých superlativ a šla jsem je přečíst mému parnerovi. Trpělivě poslouchal a po mém nekončícím výčtu mi řekl: “nezapomeň tam napsat, že jsi hlavně skromná” 😀

Haha, zasmála jsem se a došlo mi, že jsem asi trochu nafrněná :))) Ale bez téhle nafrněnosti bych se o sobě nedozvěděla tolik úžasných věcí 😀

Každá máme k dispozici paletu všech dobrých i špatných vlastností a je jen na nás, jaké budeme používat a v jaké míře. Má to ALE. A to ale je, že sice si můžeme vybírat, ale musíme si vybrat trošku i od těch na prvních pohled negativních nebo stinných.

Jako pepř netvoří základ jídla, ale výborně ho dochutí , tak je někdy potřeba být trošku nafrněná, i když to není základ vaší osobnosti :)))

Pro inspiraci můžete kouknout taky na náš proběhlý webinář na téma: NEJSEM JENOM HODNÁ

 

Krásný nafrněný den! Zlata

Zlata Hnátová

Zlata je koučka a podporuje ženy v odhalování jejich okouzlující krásy a sebevědomí. Dělá rozhovory se zajímavými a inspirujícími lidmi, píše blog a zabývá se online marketingem vzdělacích projektů.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.