Základní tým Jinového světa:

Hair, fashion, style, coaching and soul.

Více info o každé z žen najdeš po kliknutí na její fotku. 

Hana Moneam

Hana Moneam

Hair stylistka, mentorka a průvodkyně proměnou

Hanka pracuje jako kadeřnice od roku 2000. má za sebou 14-ti letou praxi ve vlastním salonu na Vysočině a 5 let zkušeností v top SCHWARZKOPF týmu školitelů (z celé ČR a Slovenska) v Praze. Pomůže ti najít a vytvořit tvůj osobitý hair style a ráda tě provede cestou velké proměny i jen lehké úpravy účesu. Umí vytvořit účes na míru, popovídat s tvou duší a zároveň udělat z návštěvy salonu téměř rituální zážitek. Díky všem svým životním zkušenostem, pádům i vzletům tě dokáže nesoudit, pochopit, podpořit nebo nakopnout k tomu, aby jsi opustila to, co ti už přestalo sloužit.

Jana Coufalová

Jana Coufalová

Fashion and make up therapist a průvodkyně proměnou

Janička Ti pomůže najít Tvůj osobní a osobitý styl v oblékání a to nejen díky metodě Stylový klíč Táni Havlíčkové, kterou používá. Její pojetí této metody je velmi léčivé, inspirativní a nenásilné, stejně, jako je ona sama. Typem princezna, srdcem královna. Na konzultaci Ti pomůže podtrhnout Tvou krásu, navrhne vhodný make up a to za použití nejen přírodní kosmetiky, ale hlavně jejího citlivého přístupu k osobnosti každé ženy. Setkání s Janičkou hladí, podporuje a pečuje stejně, jako její ruce i slova.

Zlata Hnátová

Zlata Hnátová

Koučka a průvodkyně proměnou

Zlatka je součástí Jinového světa jako průvodkyně proměnou a zároveň je"projekt managerkou" u všech projektů našeho "Jináče". Je zároveň i velkou podporou žen, které jsou součástí Jinového světa. Vede také klub hojnosti, který učí ženy, jak hojnost budovat, přijímat a tvořit ženským způsobem. Zlatčina jemnost, lví ostrost, určitá "mladost" a zároveň moudrá hloubka je stejně osvěžující, občerstvující a očišťující, jako letní koupel v průzračném jezírku.

Markéta Bobeková (La Lova)

Markéta Bobeková (La Lova)

Hair stylistka a kreativní umělkyně

Markéta pracuje jako kadeřnice od roku 1997, začínala ve studiu Joshua v Praze, poté spoluvlastnila vlasové studio v Amsterdamu a po návratu domů do Prahy pracovala ve studiu Tribo. Ve všech salonech byl kladen velký důraz na originalitu a avantgardnost. Během své kadeřnické praxe s klientkami začala mít potřebu vytvářet vice prostor na relaxaci uvolnění a propojeni vnitřní a vnější krásy. Proto si také vybrala Jinový svět a jeho filozofii. Její vášní jsou krátké, nápadité střihy, které jí dovolují vystihnout originalitu a krásu ženy. Má ráda, když jsou střihy přirozené a lehce upravitelné, Při své práci nabízí aromaterapii, masáž hlavy, čajík a pohodu, svoje ruce a spousty empatie.

Které další ženy s námi pravidelně spolupracují?

Více info o každé z žen najdeš po kliknutí na její fotku. 

Aneta Pavlová

Aneta Pavlová

Lektorka sebelásky, jógy a rétoriky

Aneta pomáhá ženám se sebeláskou a vnitřní hodnotou. Vede v Jinovém světě klub sebelásky a setkání s ní je vždy nesmírně obohacující. Spojením všeho, co Aneta ovládá a její ženské moudrosti, hloubky a čistoty, dodá každé ženě potřebnou energii, která je nesmírně posilující a občerstvující. Setkání s Anetou je vždy krásné, stejné, jako se beze strachu podívat pravdě a lásce zpříma do očí.

Irena Bartošová

Irena Bartošová

Průvodkyně intimními vztahy

Irena má na starosti učení v péči o naši intimitu, sexualitu a vztahy. Jejími dalšími tématy jsou menopauza, léčení jizev a traumat spojených právě s naší sexualitou a vším, co s ní souvisí. Jako je například i porod, menstruace, prožívání milování a podobně. Je jako moudrá a zároveň divoká máma, která dokáže předat dcerám vědomí, že jsou jedinečné přesně takové, jaké jsou.

Pavlína Holancová

Pavlína Holancová

Astroložka, lektorka, terapeutka

Pavlína je hlubině orientovaná astroložka, terapeutka, lektorka. Pracuje s tématy přirozeného ženského cyklu, s ženskými archetypy, rodinnými systémy a rodovými liniemi. Vede semináře osobního rozvoje, terapeutické skupiny a doprovázené poutě. Ve své praxi využívá především systemicko-rituální přístup, práci s tělem, práci v krajině, systém Aura-Soma a doTERRA. Denně publikuje na své facebookové stránce astrologické příspěvky (S)plynutí s cykly.

Lea Nerudová

Lea je žena, která tvoří harmonické obrazy a jeden z nich se stal takovým maskotem našeho Jinového světa. 

Žena je láska.

leanerudova.cz