Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/doc/www.jinovysvet.cz/www/wp-includes/post-template.php on line 284

Miluj to, co zrovna děláš

Proč vůbec dělat něco, když nás to nebaví… to je otázka, kterou jsem si v posledních několika měsících pokládala často. Když se podíváte na film Tajemství, tak tam Jack Canfield říká “když vás to nebaví, tak to nedělejte”… a cože tím vlastně myslel…??!

Myslel tím, že když nás nebaví vařit, tak nemáme vařit? Nebo že když nás nebaví práce, kterou děláme, tak ji máme přestat dělat a najít si jinou, která nás bude bavit?

No popravdě, docela by mě zajímalo, jak byste tuhle větu od Jacka vnímali vy?

Došlo mi (a je to uvědomění pro mě… dost možná pro vás nebude), že když člověk něco dělá – ať už v práci, doma, cokoliv (platí účty, nakupuje, vaří, peče, uklízí, jezdí na výlety, potkává se s rodinou, přáteli, čte si knížku, kouká na film, jde na úřad, řídí, jede v autobusu,..) tak to má dělat s láskou. Že to není o tom hned od všeho utíkat, ale na místo toho do toho zapojit sebe a lásku :))

Přestat dělat věci s pocity nespokojenosti, naštvanosti, vzteku, smutku… prostě když vás něco nebaví, tak to v daný okamžik přestaňte dělat. Odpočiňte si od toho a vraťte se k tomu později, až budete mít vnitřní naladění příjemné 🙂 až se budete cítit dobře. A pokud vám to nejde, řekněte sami sobě, že tohle “pozitivní” naladění prostě vygenerujete sami, že se pro něj ROZHODNETE. Že teď uděláte to nejlepší

Je to o tom, dát do všeho to nejlepší ze sebe… a to je i láska 🙂 Pak se i ty “nepříjemné” věci dělají s lepším a lehčím pocitem a možná i nadšením 🙂 Prostě cokoliv děláme, tak si užívejme a mějme u toho radost 🙂)

A když i přesto nebudeme cítit naplnění, je na čase jít opravdu dál 🙂 akorát se člověku půjde s klidným vnitřním pocitem, že pro to udělal opravdu všechno :))

S láskou psaný článek :))) Parádní dny :* Zlata

Zlata Hnátová

Zlata je koučka a podporuje ženy v odhalování jejich okouzlující krásy a sebevědomí. Dělá rozhovory se zajímavými a inspirujícími lidmi, píše blog a zabývá se online marketingem vzdělacích projektů.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.