Ty víš, jak se mít opravdu ráda

Na internetu najdeš nepřeberné množství článků a tipů, jak se mít ráda – konečně, zaručeně, navždy, bez podmínek….

A existují různé cesty k sebelásce, přestat se kritizovat, chválit se, pečovat o sebe, přijmout svoje chyby, být k sobě laskavá, dělat co tě baví, udělat si na sebe čas, zajít ke kadeřnici, být sama sebou….. je toho tolik a nepochybně to jsou funkční způsoby.

Já tě dneska chci pozvat, aby sis udělala svůj vlastní seznam 3 tipů, jak se můžeš mít víc ráda. Ty to totiž víš sama úplně nejlépe …. i když často hledáš inspiraci venku, tak to nejlepší se skrývá uvnitř tebe. Ty víš, jak na tom teď jsi, co zrovna řešíš, jestli ti chybí více sebelásky pro svůj vnějšek, protože jsi trošku přibrala, udělala se celulitida, bříško, vykouklo pár vrásek, tvoje pleť vypadá neopečovaně,… nebo pro svůj vnitřek, kdy se ti třeba něco nepodařilo a ty se cítíš pod psa, nesebevědomě, nevěříš si, peskuteš se nebo si něco vyčítáš. Jenom se nachvilku zastav, prociť si to, zavři si třeba na pár sekund oči…

untitled_8_11

Pojď v tomhle kratičkém zastavení sama říct, co teď potřebuješ pro svojí lásku k sobě. Ten okamžik, kdy si to sama řekneš a sama rozhodneš, je okamžik, když otevřeš sebelásce dveře dokořán.

Tak to co je, co si nyní potřebuješ dopřát? Co uděláš pro svojí sebelásku? Nebo co ti v minulosti moc pomohlo a podpořilo tě? Nemusí to být nic světoborného, stačí i maličkosti. A taky se to může měnit, nemusí to tak být věčně. Nezapomeň, že jsi žena a my to prostě měnit můžeme podle vnitřního naladění. 

Co tedy potřebuješ?

opečovat svoje tělo masáží

začít snídat

pít víc vody

místo výtahu chodit do schodů pěšky

usmát se na sebe do zrcadla

pohladit se, vlásky, tvář, obličej, říct si milá slova

začít se víc parádit a najít oblečení, ve kterém se budeš cítit dobře a žensky

 dát vnitřní kritičce a pochybovačce prázdniny, nebo rovnou padáka…. ?

Inspiruj ostatní ženy a poděl se s námi do komentářů.

Zlata Hnátová

Zlata je koučka a podporuje ženy v odhalování jejich okouzlující krásy a sebevědomí. Dělá rozhovory se zajímavými a inspirujícími lidmi, píše blog a zabývá se online marketingem vzdělacích projektů.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.