Umění relaxovat…aneb proč už nemám špatný pocit a užívám si

image

Od své milované nej kamarádky ( pozn.redakce: Jana Ježková – úžasná žena, která je pro mě velkou inspirací) jsem k narozeninám dostala wellness holčičí pobyt pro nás dvě se slovy, abych si odpočinula a měla čas pro očistu nejen těla, ale hlavně duše. Už mě zná pomalu víc než já a ví, že tohle období je pro mě dost zásadní. Sama bych si asi něco takového teď nedopřála.

A co ty? Už jsi taky něco takového sama zažila?? Někdo druhý Tě oceňuje…a ty s láskou přijímáš.

Musím se přiznat, že jsem si v tu chvíli připadala a cítila se jako královna. Obdarovaná. A moc si toho vážím, protože samozřejmé to rozhodně není. Pro mě spíš dar, že se do mého života dostali ti, kteří jsou pro mě výjimeční svou duší a uvědoměním.

Pocit, kdy v zimě cítíš sníh mezi prsty. Dopřáváš si jen tak ležet, poslouchat hudbu, vnímat vůně a energii rituálů. Procházíš se a jen tak JSI. Díváš se z okna jak padá sníh a ve sněhu stojí lucerny a ty jsi okouzlena tou chvílí, kdy záře svíček osvětluje Tvoji tvář. A vzpomínáš, co všechno jsi už zažila. A možná cítíš melancholii. Možná nostalgii. Jsi posmutnělá nebo už smířená. Klidná. Zněžníš směrem sama k sobě. Svým přístupem. Souzníš sama se sebou a užíváš si BÝT.

Umíš se zastavit? A užívat si?Nicnedělání a uvolnění?? A jak se při tom cítíš?

Cítím vůni pomerančů a moje tělo i duše jsou v souladu. V harmonii. Potřebuji odpočívat a možná spát a snít o krásných věcech, které mě čekají. Těch smutných a bolavých už bylo víc než dost. Cítím, že přišel čas si dovolit být sama za sebe a dovolit si být jednoduše šťastná.

S láskou Jana

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.