Zastavení a závěrečné bilancování

Už jen 3 noci nás dělí od posledního dne tohoto roku. Pro mě je konec roku vždy čas na závěrečné bilancování. Dělám to už několik posledních let a je to pro mě skvělá zpětná vazba a úžasný odrazový můstek pro plánování vizí na nový rok.

Nejlepší je pro mě Silvestr, kdy si se svým partnerem uděláme 2-3 hodinky, kdy zasedneme do křesla a vyplňujeme si otázky, které jsem nám vytvořila a které sdílím dnes i s vámi, abyste si je mohly stáhnout a také vyplnit 🙂 Stačí kliknout tady >> vytisknout a vyplnit (pak třeba i založit a za rok za dva, tři si to projít a pokochat se svými pokroky).

Tohle bilancování mi vždycky pomůže odnést si z toho daného roku to nejlepší a zároveň jej uzavřít a netáhnout s sebou minulost a tunu zbytečností, které budou otravovat a zatěžovat nový, svěží, ničím nepolíbený rok 2017.

Pokud je na vás můj seznam otázek moc dlouhý, udělejte si alespoň chvilku čas a jen si zavzpomínejte.

Co se událo, s kým jste trávily nejvíc času, co vás inspirovalo, komu jste pomohly, kdo vás podporoval, jaké byly vaše úspěchy…. Ale taky se podívejte na tu druhou stranu mince… co vám vadilo, co se nedařilo. Jestli se vám v průběhu vzpomínek a přemítání o uplynulém roce vyroní slzy nebo úsměv … stál rok 2016 za to:)))

 

Zlata Hnátová

Zlata je koučka a podporuje ženy v odhalování jejich okouzlující krásy a sebevědomí. Dělá rozhovory se zajímavými a inspirujícími lidmi, píše blog a zabývá se online marketingem vzdělacích projektů.

Komentáře

    Přidat komentář

    * Nezapomeňte na povinné pole.